Visoms susirinkusioms vietos veiklos grupėms buvo svarbus klausimas ir įdomi kitų patirtis, kaip fiksuojami ir derinami vietos projektų vykdytojų pateikiamų statinio projekto darbų, darbų kiekių, darbų vertės keitimai, buvo aiškinamasi, kuriuo projekto įgyvendinimo laikotarpiu atliekami vietos projekto vykdymo sutarties pakeitimai. Buvo diskutuojama apie vietos projektų įgyvendinimo užbaigimą, apie savanoriškų darbų valandinio įkainio skaičiavimą, apie darbo vietų sukūrimo metodiką.
Kaip vieną iš didžiausių problemų, vietos veiklos grupės įvardino vietos projektų konsultantų iš Šiaulių apskrities darbą ir tarėsi, kokių priemonių būtų galima imtis prieš konsultantų nesiskaitymą ir savivalę.
Diskutuodamos vietos veiklos grupės išsiaiškino, kad Nacionalinės mokėjimo agentūros prie žemės ūkio ministerijos skirti vietos veiklos grupių
administratoriai kelia skirtingus reikalavimus dėl dokumentų pateikimo, dėl privalomų paaiškinimų, dėl vietos projektų vykdymo sutarčių sudarymo ir keitimo.
Vietos veiklos grupė „Pakruojo rajono partnerystė“ susitikimo dalyviams buvo parengusi praktinę užduotį. Pasiskirstę į tris darbo grupes – vadovų,
administratorių, finansininkų – vietos veiklos grupių atstovai turėjo parengti ir pristatyti atsakymus į klausimus – „Kas mums kelia didžiausią rūpestį?“ ir „Ką siūlome daryti?“.
Susitikimo dalyviai sutiko, kad tokios diskusijos suteikia daug naudos, padeda taupyti laiką, padeda greitai iš pirmų lūpų gauti atsakymą arba rasti išeitį, suteikia galimybę vienytis sprendžiant bendras problemas. Praktikos sklaida yra itin svarbus dalykas tarp VVG.
Kitą kartą susitikimą nutarta surengti Akmenės rajono vietos veiklos grupės teritorijoje.